18,4K Followers

760 Following

Follow People
Sebastian Chabiniak(@sebchabiniak1) 's Twitter Profile Photo

Piękna pogoda, w połowie dnia mecz. Pomyśleć, że latem tego będzie tak dużo, bo Euro i Igrzyska. Przecież sport zawsze będzie takim emocjonalnym sztosem.

account_circle

Gdyby ktoś mi powiedział po wylosowaniu grup, że Borussia ostatecznie nawet wygra pierwszy mecz na etapie półfinału, to bym nie uwierzył za nic w świecie. Piękna przygoda.

Świetna pierwsza połowa BVB. Nie pozwolili PSG na nic, sami mogą żałować, że nie strzelili więcej. Ale czuję, że po przerwie Mbappe ruszy.

Dziś kolejna szansa dla starej poczciwej Bundesligi. Oczywiście, że faworytem jest PSG, ale ten stadion, ta atmosfera!

📲 Polsat Box Go

Start studia o 19:00 w Polsacie Sport Premium 1, a w Polsacie Sport 2 - o 20:00.

CZAS NA PIERWSZY MECZ PÓŁFINAŁOWY! 😍 Liga Mistrzów ⚽️ @FCBayern 🆚 @realmadrid ⏰ 21:00 📺 Polsat Sport Premium 1 📲 Polsat Box Go Start studia o 19:00 w Polsacie Sport Premium 1, a w Polsacie Sport 2 - o 20:00. #UCL