PVRH Andrej Plenković uputio je sućut u povodu smrti književnika, pjesnika, prevoditelja i akademika Luka Paljetka: Zadužio nas je svojom predanošću, redateljskim i prevoditeljskim radom te literarnom ostavštinom koja će ostati zabilježena u hrvatskoj kulturnoj povjesnici.

PVRH @AndrejPlenkovic uputio je sućut u povodu smrti književnika, pjesnika, prevoditelja i akademika Luka Paljetka: Zadužio nas je svojom predanošću, redateljskim i prevoditeljskim radom te literarnom ostavštinom koja će ostati zabilježena u hrvatskoj kulturnoj povjesnici.
account_circle
Nikolina Brnjac(@NBrnjac) 's Twitter Profile Photo

Fantastičan dan za 🇭🇷 sport zaključila je hrvatska rukometna reprezentacija gluhih koja je postala prvak Europe!🥇

Naši rukometaši u finalu su svladali Njemačku 27:21 i i tako upisali još jedan sjajan trijumf u svoj niz uspjeha!

Čestitke od ❤️!

Fantastičan dan za 🇭🇷 sport zaključila je hrvatska rukometna reprezentacija gluhih koja je postala prvak Europe!🥇 Naši rukometaši u finalu su svladali Njemačku 27:21 i i tako upisali još jedan sjajan trijumf u svoj niz uspjeha! Čestitke od ❤️!

Dva zlata za Hrvatsku i na Europskom taekwondo prvenstvu u Beogradu! 🥇🇭🇷
Lena Stojković postala je europska prvakinja u kategoriji -46kg, a Toni Kanaet na vrh Europe popeo se u kategoriji -80kg!

Čestitke na ovom sjajnom uspjehu!

Dva zlata za Hrvatsku i na Europskom taekwondo prvenstvu u Beogradu! 🥇🇭🇷 Lena Stojković postala je europska prvakinja u kategoriji -46kg, a Toni Kanaet na vrh Europe popeo se u kategoriji -80kg! Čestitke na ovom sjajnom uspjehu!

Sjajan dan na Europskom prvenstvu u karateu i parakarateu u Zadru gdje je 🇭🇷 osvojila čak 6 medalja - 4 zlata, srebro i broncu!